نمایش نوار ابزار

در راستای سیاست شفاف سازی؛
دوره های آموزشی هوش تجاری در هلدینگ آتیه صبا برگزار شد

سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

کلاس های آموزشی هوش تجاری در هلدینگ آتیه صبا در راستای تاکیدات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر ایجاد شفافیت برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش با تاکید بر اهمیت شفافیت در نظام مدیریتی، اظهار کرد: شفاف سازی اطلاعات از جمله اولویت های دکتر شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده که در دستور کار صندوق بازنشستگی قرار گرفت و هلدینگ آتیه صبا، در حوزه ایجاد اتاق شیشه ای و پیاده سازی سامانه هوش تجاری یا BI پیشگام بوده است.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، با اشاره به ابعاد مختلف سامانه شفافیت اطلاعات و هوش تجاری گفت: این سامانه تمام اطلاعات شرکت ها و هلدینک های تابعه را از طریق دسترسی آنلاین برای مدیریت اقتصادی صندوق تجزیه و تحلیل کرده و به تصمیم گیری اقتصادی و بهینه کردن وضعیت شرکت ها کمک می کند.
مهندس آذروش افزود: این پروژه مهم، زمینه ساز ایجاد شفافیت اطلاعات هلدینگ ها و شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری است و اجرای آن در هلدینگ آتیه صبا، سربلندی مدیریتی این مجموعه در قبال امانت‌های بازنشستگان محترم کشور را به همراه خواهد داشت.
گفتنی است دوره‌ آموزشی هوش تجاری مورخ ۲۸/۰۱/۹۸ در سالن آمفی تئاتر شرکت آتیه صبا با حضور مدیران مالی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات شرکت های تابعه آتیه صبا برگزار شد و در خصوص نرم افزارهای هوش تجاری و نحوه عملکرد آن‌ها توضیحات تخصصی ارائه گردید.
در این جلسه آموزشی، شاخصه های موجود در سیستم در زمینه فعالیت هر شرکت مورد بررسی قرار گرفت.

 

print

بازدیدها: ۲۵۳

مطالب مشابه
دیدگاه ها