نمایش نوار ابزار

در روزهای نخست سال ۱۳۹۸ صورت گرفت؛
بازدید میدانی مهندس آذروش از مجموعه هتل های ایرانگردی و جهانگردی به ویژه آبدرمانی محلات

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا در روز اول نوروز ۹۸ به صورت سرزده از هتل های ایرانگردی و جهانگردی به ویژه شرکت توسعه آبدرمانی محلات بازدید و نحوه خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی را مورد ارزیابی قرار داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس ولی آذروش ضمن بازدید از بخش های مختلف مجموعه هتل های آبدرمانی محلات، از روند پذیرایی مهمانان نوروزی به خصوص نحوه خدمت رسانی به بازنشستگان کشوری پرس و جو کرد.
در این بازدید مهندس آذروش ضمن اشاره به اهمیت توسعه گردشگری در اقتصاد کشور گفت: مدت هاست گردشگری سلامت، به عنوان یکی از زیر شاخه های مهم صنعت گردشگری، به فرصتی برای پرداختن به درمان با محوریت سفر و تفریح تبدیل شده است که دهکده محلات پتانسیل قابل توجهی برای جذب گردشگر از سراسر دنیا را دارد.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، اخلاق مداری را اصل مهم در هر نوع از فعالیت اقتصادی دانست و افزود: بی تردید در فعالیت های خدماتی باید رابطه اخلاق مدارانه همراه با احترام کامل نسبت به مشتریان داشت تا بتوانیم در عرصه رقابت و جذب گردشگر موفق تر از همیشه عمل کنیم.
مهندس آذروش همچنین با اشاره به ویژگی های مجتمع آبدرمانی محلات، اظهار کرد: دهکده زیبای آبدرمانی در ۱۵ کیلومتری شهرستان محلات واقع شده است و مجموعه ای از چشمه های آب گرم است که دهه هاست به میزبانی صدها هزار نفر از گردشگران داخلی و خارجی نشسته است.
وی افزود: در این دهکده خوش آب و هوا، مجتمع هتل جهانگردی آبگرم، همچون نگینی در دل سکوت سحرانگیز کوهستان سالانه، پذیرای دهها هزار نفر از مسافرانی ست که علاوه بر تفریح، سلامت خود را نیز می توانند از چشمه های آبگرم این منطقه کسب کنند.

print

بازدیدها: ۵۷۹

دیدگاه ها