نمایش نوار ابزار

شرکت‌های مدیریتی

دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷

شرکت های مدیریتی هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا

شرکت هواپیمایی آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های هواپیمایی در ایران در سال ۱۳۵۹ از ادغام شش شرکت هوایی ایرتاکسی ، پارس ایر ، ایر سرویس و هور آسمان، هلیکوپتر ایران و هلیکوپتر سرویس شکل گرفت. شرکت هواپیمایی آسمان هم¬اکنون با ۳۷ فروند هواپیما و خطوط پروازی به بیش از ۴۰شهر داخلی و ۱۳ کشور خارجی وسیع ترین شبکه پروازی به شهرهای داخلی را داراست.
بر اساس آمار متشر شده در سال ۲۰۱۵ شرکت آسمان مقام اول حمل مسافر در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و مقام بیست و سوم در بین یکصد شرکت برتر هواپیمایی Regional جهان را کسب کرده است. شرکت هواپیمایی آسمان در ارائه خدمات پروازهای داخلی جز سه شرکت برتر در کشوربوده که از بیشترین سهم در پوشش مناطق محروم برخوردار است. همچنین آسمان برای پوشش هر چه بیشتر شبکه پروازی خود سه مرکز پروازی در تهران، مشهد و شیراز دایر کرده است که هریک خدمه پروازی و آشیانه های تعمیر و نگهداری مستقل دارند.
در حال حاضر شرکت آسمان در بخش فنی و مهندسی توانمندی منحصر به فرد و خاصی جهت تعمیر و نگهداری ۱۲ نوع هواپیما در ایران و کشورهای همسایه را بر اساس الزامات پارت ۱۴۵ دارا می باشد و گواهی نامه های تعمیر و نگهداری هواپیماهای مربوطه را سازمان هواپیمایی کشوری کسب نموده است.
زمینه فعالیت: بزرگترین و قدیمی ترین شرکت هواپیمایی ایران , دارای وسیع ترین شبکه پروازی به شهرهای داخلی

آدرس وب سایت: https://www.iaa.ir

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

پیشگام در صنعت نوین انبارداری ، در عرصه جهانی از بزرگترین و اصلی ترین شرکت های فعال در زمینه گمرکات زمینی، هوایی و دریایی.
شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با بیش از ۵۰ سال سابقه کار، در زمینه انبارداری، تخلیه، بارگیری، حفاظت و ایمنی کالا مشغول به فعالیت است.
شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با تاسیس شعب گمرکی ، به عنوان یکی از معدود شرکاری کاری مورداعتماد گمرکات کشور، خدمات خود را در چارچوب رویه های گمرکی و تجاری هچون واردات، صادرات، کابوتاژ، ترانزیت خارجی و داخلی ارائه می دهد. این شرکت به عنوان پیشگام در صنعت نوین انبارداری ، در عرصه جهانی نیز اعتبار خاص خود را داشته و به عنوان عضو موسس فدراسیون بین المللی انجمن های انبارداری و لجستیک(IFWLA) به عضویت این ارگان بین المللی درآمده است.
در حال حاضر این شرکت با تاسیس ۲۵ شرکت و شعبه در بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین گمرکات زمینی، هوایی و دریایی کشور فعالیت مستمری دارد.
زمینه فعالیت: انبارداری, تخلیه, بارگیری, حفاظت و ایمنی کالا, واردات, صادرات, کابوتاژ, ترانزیت خارجی و داخلی.

آدرس وب سایت: http://www.pwcs.co.ir

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت ملی نفتکش ایران

شرکت ملی نفتکش ایران به عنوان بزرگترین و جوان ترین ناوگان حمل و نقل دریایی جهان شناخته می‌شود که با ظرفیت نزدیک به ۱۵ میلیون تن حمل نفت و فراورده های نفتی و گازی در رتبه بندی جهانی در جایگاه بزرگ ترین شرکت حمل‌و‌نقل دریایی قرار دارد.

حوزه فعالیت شرکت ملی نفت‌کش ایران در بر گیرنده هرنوع فعالیت و عملیات مربوط به حمل و نقل دریایی داخلی و بین المللی است. کار این شرکت حمل و نقل دریایی ، ذخیره سازی نفت و گاز و فراورده های مشتق از آن است ؛ همچنین این شرکت در حوزه خرید و فروش انواع نفت گاز و همچنین ساخت ، تعمیرات و نگهداری وسایل حمل و نقل دریای هم فعال است.

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت گلف اجنسی ایران

یکی از قدیمی ترین، با سابقه ترین و بزرگ ترین شرکت¬های فعال در صنعت «حمل و نقل دریایی» و« ارائه خدمات کشتیرانی و خدمات وابسته » کشور به شمار می رود

شرکت گلف اجنسی ایران با در اختیار داشتن خطوط معتبر کشتیرانی و با بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه¬های گوناگون حمل و نقل به ویژه حمل و نقل دریایی، یکی از قدیمی ترین، با سابقه ترین و بزرگ ترین شرکت¬های فعال در صنعت «حمل و نقل دریایی» و« ارائه خدمات کشتیرانی و خدمات وابسته » کشور به شمار می¬رود.
وجود دفاتر و شعب نمایندگی در بنادر، جزایر و پایانه های نفتی جنوب کشور و بنادر شمالی، ارائه خدمات گوناگون و فعالیت در زمینه های مختلف حمل و نقل، فورواردینگ و انجام عملیات کانتینری بندری، ترمینالی ، تخلیه و بارگیری با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن بندری و ترمینالی ، سوخت رسانی در دریا و ساحل و ارائه خدمات مورد نیاز به صاحبان صنایع، بازرگانان و مالکان کشتی با کاربردهای مختلف ، شرکت گلف اجنسی را در زمره یکی از معتبرترین و توانمندترین شرکت های حمل و نقل دریایی کشور قرار داده است.
شرکت گلف اجنسی ایران عضو گروه شرکت های گلف اجنسی است که در بیش از ۲۰۰ کشور نمایندگی فعال دارد.
زمینه فعالیت: حمل و نقل دریایی, فورواردینگ و انجام عملیات کانتینری بندری, تخلیه و بارگیری, ارائه خدمات کشتیرانی و خدمات وابسته, سوخت رسانی در دریا و ساحل.

آدرس وب سایت: http://www.gaciran.co

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

آزادراه شرق سپاهان

آزاد راه شرق سپاهان از شرکت های زیرمجموعه شرکت ۱۳۹۴ در راستای توسعه /۸/ سرمایه گذاری آتیه صبا در تاریخ ۲۰ زیربناهای حمل ونقل کشور و آبادانی روز افزون این مرز و بوم تأسیس شد. در این خصوص با برگزاری جلسات متعدد و دریافت توافقات کلیدی از جمله مبادله تفاهم نامه بین این مجموعه و وزارت راه وشهرسازی و نهادهای مربوطه و تصویب نامه شماره ۱۳۹۵ هیات محترم وزیران /۲/ ۱۸۵۲۶ /ت ۵۲۹۹۵ ه مورخ ۱۹ صورت پذیرفته است.
هدف شرکت عبارت است ا ز تکمیل پروژه آزادراه کنارگذرشرقی اصفهان از آنجاکه شهر اصفهان دارای اهمیت استراتژیک به عنوان نقطه تلاقی مهمترین محورهای ارتباطی در شبکه حمل و نقل کشور می باشد این آزادراه به عنوان بخش مهمی از شبکه شریانی کریدور شمال- جنوب کشور در ادامه آزادراه اصفهان – شیراز واقع شده است و باعث کاهش طول مسیر، کاهش زمان سفرو آلودگی هوای شهر اصفهان می گردد. همچنین درانتقال سریع تر کالا و مسافر و صرفه جویی در مصرف سوخت، نقش بسزایی را ایفا خواهد نمود.
آزادراه شرقی از کیلومتر ۳۰ آزادراه اصفهان- نطنز- کاشان شروع و به طول ۹۳ کیلومتر به سمت جنوب ادامه می یابد. این آزادراه، جاده اصفهان اردستان را قطع م یکند و با عبور از روی جاده فرودگاه – اصفهان و سپس منطقه باغ رضوان، به سمت جنوب می رود، سپس با عبور از کنار شهر جدید بهارستان و گردنه لاشتر به آزادراه اصفهان- شیراز متصل می شود. با راه اندازی و استفاده از این مسیر، استان های جنوبی و همچنین بخش جنوبی استان اصفهان ۶۰ کیلومتر به تهران نزدیک تر می شوند.
در مرحله اول اجرای قطعه (۱) و ( ۲) به طول ۶۳ کیلومتر در تفاهم نامه مبادله شده با وزارت راه و شهرسازی در دستور کار این شرکت قرار دارد.

آدرس وب سایت: http://kgsepahan.com

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

آزادراه تبریز - ارومیه

شرکت آزاد راه تبریز –ارومیه در سال ۱۳۸۶ با هدف سرمایه گذاری در آزادراه – تبریز تاسیس گردید.این آزادراه با چهارباند ( دوخط رفت و دوخط برگشت ) به طول ۱۲۴ کیلومتر بین شهرستان تبریز و ارومیه قرار گرفته است و در حال حاضر بهره برداری ، نگهداری و مرمت این آزادراه، اجرای طرح های جانبی و هرگونه سرمایه گذاری و عملیات راه و ساختمان در طول آزادراه برعهده این شرکت می باشد.

کاهش فاصله ارتباطی تبریز- ارومیه (از ۲۴۰کیلومتر به ۱۳۰کیلومتر)، کاهش مسافت و زمان تردد، ، کاهش ترافیک و صرفه جویی در مصرف سوخت، ایمن سازی راه های ارتباطی و بهره برداری از جاذبه های گردشگری در پارک ملی دریاچه ارومیه و رونق گردشگری از تاثیرات مثبت اجتماعی و اقتصادی ساخت این آزادراه بوده است.

آدرس وب سایت: http://www.iranrca.com

 

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت آزاد راه امیرکبیر

شرکت آزاد راه امیرکبیر در سال ۱۳۶۹ با هدف سرمایه گذاری در آزادراه قم-کاشان تاسیس گردید.در حال حاضر بهره برداری ، نگهداری و مرمت این آزادراه بر عهده این شرکت می‌باشد.

آزادراه امیرکبیر به طول ۱۰۴ کیلومتر از قم شروع شده و در باغ فین کاشان به پایان می رسد. این آزادراه ۶ خطه بوده و دارای سه لاین رفت و سه لاین برگشت و یک لاین توقف در هر کناره است.در حال حاظر شش مجتمع خدماتی _ رفاهی بین راهی درطول آزادراه وجود داشته که توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده و درحال بهره برداری است.

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت بین المللی بازرگانی صنعت پاک آتیه صبا

اصلاح ساختار حمل و نقل کشور در حوزه زمینی

شرکت بین المللی بازرگانی صنعت پاک آتیه صبا، بر اساس ماموریت‌های تخصصی هلدینگ آتیه صبا در حوزه حمل و نقل شکل گرفت، و با استفاده از متخصصین و کارشناسان با تجربه از درون هلدینگ سازماندهی شد.
نیازهای ضروری کشور در حوزه حمل و نقل ریلی و حمل و نقل عمومی و شهری و توجه به روش‌های بهینه سازی مصرف سوخت در این حوزه ها و البته رویکرد کاهش آلاینده های زیست محیطی از وظایف اصلی این شرکت است.
صنعت پاک آتیه صبا (صپاص)، در پروژه هایی که به کاهش مصرف آلاینده های زست محیطی و حفظ منابع زیستی و طبیعی کمک می‌کند سرمایه گذاری خواهد کرد.
زمینه فعالیت: تجاری،صنعتی , واردات آلات ناقله ریلی , واردات خودروهای هیبرید , سرمایه گذاری در پروژه های زیست محیطی

آدرس وب سایت: http://www.sepas-int.com

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی

بزرگترین شبکه فروشگاه های زنجیره ای در ایران

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی در سال ۱۳۴۸فعالیت خود را به عنوان بزرگترین هلدینگ صنعت کفش آغاز و تا پیش از انقلاب اسلامی با راه اندازی ۵۴ شرکت در زمینه های مختلف تولیدی و بازرگانی در زیر مجموعه خود تولید صنعتی کفش در ایران را پایه ریزی نمود .
در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی با دارا بودن دو شرکت فعال«کفش ملی»و «شرکت مدیریت و توسعه ملی » و همچنین شرکت در شرف تاسیس گسترش توسعه و تجارت ملی به فعالیت خود ادامه می دهد.
«شرکت کفش ملی» همواره به عنوان پرچمدار گروه صنعتی ملی از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و هم اکنون نیز با بهره گیری از مجهزترین تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا و دانش فنی روزآمد در زمینه کفش و همچنین با استقرارنظام مدیریت کیفیت ISO9001:2015با دارابودن ۲۴۱باب فروشگاه در سراسر کشور، به عنوان بزرگترین شبکه فروشگاه های زنجیره ای در ایران اقدام به عرضه انواع پایپوش و سایر محصولات مرتبط با کیفیت نموده است.
«شرکت مدیریت و توسعه ملی» با هدف تجهیز و نگهداری فروشگاه های کفش ملی تاسیس گردیده و هم اکنون به این وظیفه خطیر خود ادامه می دهد.
«شرکت گسترش توسعه و تجارت ملی» با هدف بررسی بازارهای بین المللی و صادرات کفش به اقصی نقاط دنیا، جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی جهت مشارکت در توسعه فروشگاهی و راه اندازی خطوط تولید و انتقال تکنولوژی و دانش فنی روز دنیا به داخل کشور و ارائه خدمات مشاوره ای به تولید کنندگان در زمینه های مختلف در شرف تاسیس می باشد.
زمینه فعالیت: عرضه انواع کفش ، پایپوش و سایر محصولات مرتبط, تجهیز و نگهداری فروشگاه های کفش ملی, جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی

آدرس وب سایت: http://mellishoeco.com

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت سیمان یاسوج

این کارخانه به عنوان نخستین واحد تولید سیمان در استان کهگیلیویه و بویر احمد و همچنین بزرگترین واحد تولیدی صنعتی استان

کارخانه سیمان یاسوج با ظرفیت عملی تولید سالانه ۲۵۰٫۰۰۰ تن انواع سیمان خاکستری(سیمان تیپ ۲ و ۴۲۵-۱ وتیپ ۵) در سال ۱۳۸۳ به بهره برداری رسیده است. این کارخانه به عنوان نخستین واحد تولید سیمان در استان کهگیلیویه و بویر احمد و همچنین بزرگترین واحد تولیدی صنعتی استان ، به تولید محصولاتی با کیفیت بالا و آلکالی پایین پرداخته و در راستای فعالیت های خود ضمن رعایت استانداردهای ملی و سیستم های مدیریتی و بین المللی ضمن برطرف نمودن نیاز منطقه در حال حاضر اقدام به عرضه و صادرات سیمان به کشورهای همسایه نموده است.
زمینه فعالیت: تولید انواع سیمان خاکستری(سیمان تیپ ۲ و ۴۲۵-۱ وتیپ ۵)

آدرس وب سایت: http://www.yasujcement.ir

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راهها

شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راهها با سابقه ای بالغ بر ۸۰ سال در امر تولید محصولات ترافیکی به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تخصصی در زمینه طراحی، تامین، تولید، نصب، اجرا و نگهداری تجهیزات ایمنی شهری و جاده ای مشغول به فعالیت است.

شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راهها با سابقه ای بالغ بر ۸۰ سال در امر تولید محصولات ترافیکی به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تخصصی در زمینه طراحی، تامین، تولید، نصب، اجرا و نگهداری تجهیزات ایمنی شهری و جاده ای مشغول به فعالیت است.
این مجموعه با توجه به ارتقا سطح کنترلی و ایمنی جاده ها و شهرها در کنار تولید محصولاتی اعم از پل های عابر پیاده، خطوط BRT،تابلوهای VMSو VSL، تابلوهای هدایت مسیر و راهنمایی، یکی از اجراکننده های اصلی پروژه دوربین های ثبت تخلف، نظارتی و ITS شهری در شهر بزرگ تهران است. در حال حاضر این شرکت علاوه بر رفع نیاز داخلی به سمت بازاراهای منطقه ای گام برداشته و توانسته است پروژه هایی را در خارج از کشور با موفقیت اجرا نماید.
زمینه فعالیت: تولید محصولات ترافیکی مانند: پل عابر پیاده، خطوط BRT،تابلوهای VMSو VSL، تابلوهای هدایت مسیر و راهنمایی , پروژه دوربین های ثبت تخلف، نظارتی و ITS شهری

آدرس وب سایت: http://rsem.ir

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

صنایع کاغذ سازی قائم شهر

در سال حمایت از کالای ایرانی به یمن توجهات مقام معظم رهبری نسبت به عملگرایی مسئولین و حمایت های دولت محترم از تولیدکنندگان داخلی ، صنعت کشور، پس از سال ها رکود جانی دوباره گرفت . مایه خرسندی آنکه در این سال اقبال مردم و فرهنگ استفاده از تولید ملی تبدیل به یک جنبش فرهنگساز جهت حمایت از تولیدکنندگان گردید.

کارخانه ای که به دلایل متعدد ۱۴ سال متوالی از تولید باز مانده و در وضعیت تعطیلی کامل به سر می برد، طی سه سال کوشش شبانه روزی و طی نمودن مراحل مختلف و راهکارهای اداری و حقوقی با خرید خط تولیدی با امکان تولید و ۳۰۰۰ تن فرآورده های سلولزی در سال به سرانجام رسید.

از جمله محصولات قابل تولید در این مجموعه می توان به ، دستمال کاغذی (جعبه ای، رول، حوله ای ، جیبی ) ، پوشک کودک و بزرگسال ، پدهای بهداشتی بانوان ، دستمال مرطوب آرایشی و بهداشتی، لیوان کاغذی و انواع سفره های یکبار مصرف اشاره نمود.

به لطف خداوند سبحان پیامد این بازگشایی استخدام ۵۰ نفر در خط تولید و بخش های اداری بوده است. اشتغال زایی برای ۵۰ نفر بطور مستقیم و ۱۵۰ نفر غیر مستقیم از دستاوردهای این مجموعه محسوب می گردد. امید آن می رود با راه اندازی خط تولید کلیه ی محصولات رقم اشتغالزایی افزایش چشمگیری بیابد. هموطنان عزیز از این پس می توانند محصولات صنایع کاغذسازی قائمشهر را با نام تجاری سرو ، در سراسر ایران تجربه نمایند. علت انتخاب این نام علاوه بر سبز بودن همیشگی سرو: قدمت بیش از ۴۰۰۰ ساله ی حضور این درخت در خاک ایران و ارتباط صنایع سلولزی با طبیعت است. سابقه ی فعالیت شرکت صنایع کاغذسازی قائمشهر به ۴۰ سال قبل باز می گردد. این شرکت در سال ۱۳۵۵ خورشیدی به نام شرکت حریر (سهامی خاص ) به ثبت رسید و آغاز به کار نمود. با وقوع انقلاب اسلامی و طی سال های پس از آن در تاریخ ۱۱/ ۸ / ۶۱ ۱۳طی مصوبه مجمع عمومی فوق العاده ی شرکت ، این مجموعه به نام در شرکت صنایع کاغذسازی قائمشهر (سهامی خاص) تغییر نام یافت. با اهتمام دولت وقت نسبت به افزایش مشارکت های اقتصادی و راهبردهای پس از جنگ تحمیلی طی مجمع عمومی فوق العاده مورخ۲۹ / ۵ / ۱۳۷۰ شخصیت حقوقی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافت و پس از یک سال پیرو تحقق شرایط عمده پذیرش در بورس از تاریخ ۱۱/ ۳ / ۱۳۷۱ سهام شرکت در فهرست نرخ های بورس درج گردید. لازم به ذکر است محل قرارگیری کارخانه، دفتر فروش و واحدهای اداری شرکت در شهرستان قائمشهر واقع است که از گذرگاه های مهم در شمال کشور و از جهت جمعیت ثابت و متغیر استان مازندران و دسترسی به بنادر تجاری و فرودگاههای متعدد قابل توجه است. در سال ۱۳۸۲ خورشیدی فعالیت های تولیدی شرکت بدلیل مضیقه های مالی، نقدینگی و فرسودگی ماشین آلات و مشکلات زیست محیطی بحال توقف درآمد و در نهایت در ۱۳۸۵ از بورس اخراج گردید. این شرکت در سال ۱۳۹۰ بر اساس قانون ماده ۷ تنظیم بخشی از مقررات تسهیل نوسازی صنایع کشور و اقدام به تغییر کاربری زمین کارخانه نمود و در ۱۳۹۲ مبادرت به خرید قطعه زمینی به مساحت ۵۶۹۰ مترمربع در شهرک صنعتی سنگتاب نمود و در حال حاضر ۴ باب سوله جمعا به مساحت تقریبی ۳۵۰متر مربع و ساختمان اداری در دو طبقه هر طبقه به مساحت ۱۶۳ مترمربع ساخته شده.

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت صدر معادن ایرانیان

شرکت صدرمعادن ایرانیان در سال ۱۳۸۷به عنوان یک شرکت تخصصی در عرصه ی اکتشاف، استخراج و کانه آرایی مواد معدنی تاسیس شده است تا از این طریق ضمن به کارگیری اقتصادی و مثبت سرمایه های در اختیار در راستای تکمیل زنجیره ی ارزش افزوده صنایع کشور و نیز خروج از اقتصاد تک محصولی، به تعهد ملی خویش عمل نماید. هم اکنون این روند در صنعت مس با در اختیار گرفتن معادن مسگران سربیشه، معدن مس ورزگ قائن و معدن مس تکنار ادامه دارد.
زمینه فعالیت: اکتشاف، استخراج و کانه آرایی مواد معدنی

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت مجتمع معادن مس تکنار

شرکت مجتمع معادن مس تکنار در سال ۱۳۸۴ در راستای فعالیت در زمینه اکتشاف، استخراج و فرآوری معادن ثبت و شروع به فعالیت نمود. این شرکت در حال حاضر دارای پروانه بهره برداری معدن پلی متال به مساحت تقریبی ۲۹۶۰۰۰۰۰ متر مربع واقع در شهرستان بردسکن استان خراسان رضوی است. همچنین این شرکت دارای دو خط تولید کنسانتره مس، یک خط مکانیزه تولید کنسانتره فلوتاسیون و یک خط سنتی تولید کنسانتره لیچینگ می باشد
زمینه فعالیت: زمینه اکتشاف, استخراج , فرآوری معادن

آدرس وب سایت: http://taknartec.ir

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک

این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و رعایت اصول مشتری مداری سهم عمده بازار داخلی این محصولات را در اختیار داشته

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک ( مجتمع نخ تایر صبا) شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک در سال ۱۳۷۵ با هدف تولید نخ تایر تاسیس و در سال ۱۳۸۲ تولید رسمی خود را آغاز کرد. مجتمع نخ تایر صبا با ماموریت تولید منسوج استخوانبندی تایر از جنس نایلون ۶ و ۶،۶ برای کلیه تایرهای سواری و باری، بزرگترین تولید کننده این محصولات در منطقه بوده و تنها کارخانه ای است که چرخه کامل فرآیند تولید نخ تایر را دارا می باشد.
تکنولوژی شرکت با ظرفیت اسمی تولید ۱۵،۰۰۰ تن فابریک دیپ شده در سال از نخ نایلون ۶ و ۶،۶ و نیز فابریک دیپ شده پلی استر از مرحله تاب و بافت به بعد، از شرکت زیمر آلمان، که یکی از عظیم ترین و معتبرترین دارندگان دانش فنی در جهان، صاحب تکنولوژی و سازنده ماشین آلات این صنعت می باشد، خریداری شده است.
با توجه به فرصت های بازار و ظرفیت های موجود ، محصولات دیگری از قبیل فابریک منجید ، فابریک تسمه نقاله ، تور ماهیگیری ، نخ یارن (BTY) و چیپس نیز در تولیدات این مجتمع قرار دارد . همچنین اخیرا موفق به تولید محصول جدید کامپوزیت صنعتی (GF)در مقیاس انبوه شده و در سبد محصولات این شرکت ثبت گردیده است .
این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و رعایت اصول مشتری مداری سهم عمده بازار داخلی این محصولات را در اختیار داشته و علاوه بر آن در سابقه فعالیت خود صادرات به کشورهای آسیایی ، اروپایی و آفرقای شمالی را هم در کارنامه خود دارد.
زمینه فعالیت: صنایع لاستیک

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت بازرگانی نوین کاسپین آتیه صبا

شرکت بازرگانی نوین کاسپین آتیه صبا در سال ۱۳۹۳در راستای انجام «کلیه امور بازرگانی» توسط شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا ثبت و فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت در کلیه امور بازرگانی و تجاری مجاز داخلی و خارجی، مطالعه ، طراحی، مشاوره ، راه اندازی و تجهیز کلیه فعالیت های اقتصادی، سرمایه گذاری در سایر شرکت ها، موسسات و پروژه ها در داخل و خارج از کشور، صادرات و واردات و توزیع کلیه اقلام تجاری و بازرگانی مجاز ، از مهمترین زمینه های فعالیت این شرکت است.
زمینه فعالیت: فعالیت در کلیه امور بازرگانی و تجاری مجاز داخلی و خارجی, صادرات و واردات و توزیع کلیه اقلام تجاری و بازرگانی مجاز

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا

شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا یک هلدینگ اینترنتی است که با هدف ایجاد سامانه های جدید جهت ارائه خدمات و سرمایه گذاری در شرکت های اینترنتی در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است. نگاه کلان این مجموعه شناسایی و سرمایه گذاری بر روی پروژه های قابل گسترش است که نیازهای جوامع بزرگ را در حال و آینده در بر گیرد
تمرکز ما بر روی تجارت های الکترونیکی, سامانه اینترنتی ، B2B , B2C و فن آوری های تلفن همراه می باشد که نیازهای اساسی بازرگانان و مصرف کنندگان را برآورده نماید. حوزه های مختلف سرمایه گذاری شرکت، خدمات سفر، پوشاک و مد، کالاهای عمومی و محصولات و ماشین آلات صنعتی را شامل می شود.
همه این فعالیت ها یک هدف مشترک دارند و آن افزایش کیفیت، سرعت، امنیت و راحتی می باشد.
ماموریت ما تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شرکت های اینترنتی در ایران، با سرمایه گذاری هدفمند و استفاده از فرصت های وسیع مربوط به شرکت ها و خدمات اینترنتی و در نظر گرفتن نیازهای مصرف کنندگان می باشد.

زمینه فعالیت:
مشارکت در سیستم رزرواسیون هتل های بین المللی و داخلی
طراحی و پیاده سازی سامانه های اینترنتی
ارائه سیستم های نوین پرداختی
بانکداری نوین
سامانه فروش آنلاین

آدرس وب سایت: http://www.atnetholding.com

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت آپاداناسرام

شرکت آپاداناسرام در سال ۱۳۸۱ با همین نام و به صورت سهامی خاص با شماره ۱۹۳۰۰۶ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید و به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ سال ۱۳۸۴نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل گردید.

محل تاسیس کارخانه در جاده بوئین زهرا به قزوین شامل زمینی به وسعت ۱۲۷ هکتار و سالن های صنعتی به وسعت ۲۱ هکتار بوده و از نظر نزدیکی به منابع تامین مواد اولیه و همچنین بازارهای مصرف داخلی و خارجی، دارای موقعیتی استثنایی میباشد.

عملیات اصلی شرکت تولید انواع مختلف کاشی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا است. ظرفیت اسمی شرکت تولید ۳۰ میلیون متر مربع انواع کاشی دیواری لعابدار دوبار پخت، کاشی پرسلانی بدون لعاب (کاشی گرانیتی) و کاشی پرسلانی لعابدار میباشد. شرکت آپاداناسرام با تولید این حجم کاشی در رده بزرگترین تولیدکنندگان جهانی کاشی قرار میگیرد و با اجرای طرح توسعه قادر به تولید ۵۰ میلیون متر مربع کاشی در سال خواهد بود.

 

ظرفیت تولید در نظر گرفته شده برای هریک از سه گروه محصولات عنوان شده عبارت است از:کاشی پرسلانی لعابدار ۰۰۰، ۰۰۰ ،۱۰ متر مربع در سال
کاشی پرسلانی بدون لعاب ۰۰۰، ۰۰۰، ۱۰ متر مربع در سال
کاشی دیواری لعابدار دوبار پخت ۰۰۰، ۰۰۰، ۱۰ متر مربع در سال

طرف خارجی شرکت در زمینه تامین تکنولوژی و ماشین آلات، شرکت SACMI ایتالیا میباشد. این شرکت یکی از بزرگترین ماشین سازان در صنعت سرامیک دنیا است که در سال ۱۹۱۹ تاسیس شده و شامل ۳۱ شرکت در سطح جهان با فروشی بالغ بر ۶۰۰ میلیون یورو در سال است. کل ماشین آلات نصب شده در آپاداناسرام از نظر وزنی معادل حدود ۱۶۵۰۰ تن میباشد.

آدرس وب سایت: http://www.apadanaceram.com

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی وجهانگردی

اولین و گسترده ترین زنجیره ارائه کننده خدمات اقامتی و پذیرایی شناخته شده و از برندهای معروف هتل های محلی در ایران به شمار می رود.

شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی وجهانگردی(ITTIC) در سال ۱۳۷۹به منظور ارائه خدمات در صنعت هتل داری و گردشگری از قبیل هتل، رستوران، استراحتگاه و نظایر آن تاسیس شد. این شرکت با در اختیار داشتن۶۴ هتل و مهمانسرا دارای ۴۰۰۰تخت آماده پذیرایی در اقصی نقاط کشور، به عنوان اولین و گسترده ترین زنجیره ارائه کننده خدمات اقامتی و پذیرایی شناخته شده و از برندهای معروف هتل های محلی در ایران به شمار می رود.
در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی مجری انحصاری پروژه سفرکارت ملی از سوی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بوده و اجرا و صدور بیش از ۴ میلیون سفرکارت در کشور را نیز عهده دار می¬باشد.
زمینه فعالیت: هتل داری, گردشگری, سرمایه گذاری, مدیریت هتل

آدرس وب سایت: http://www.ittic.com

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۴۸ آغاز نموده و طی سالیان متمادی، توانسته است گام های موثر و سازنده ای را در صنعت «گردشگری و خدمات هوایی» بردارد. این شرکت به عنوان اولین و تنها نمایندگی کل فروش عضو اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) ، با ایجاد تعامل سازنده و کارآمد، موفق به اخذ نمایندگی کل فروش هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آتا، آسمان، اترک و قشم ایرگردیده است .
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف افتخار ارائه خدمات گردشگری به بیش از چهارصد هزار بازنشسته کشوری در قالب تورهای زیارتی و سیاحتی داخلی و خارجی را در کارنامه خود داشته و همواره در جهت ارتقا سطح کیفیت خدمات به مشتریان حرکت کرده است.
زمینه فعالیت: گردشگری و خدمات هوایی, برگزاری تورهای داخلی و خارجی

آدرس وب سایت: http://co.gta.ir

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت توسعه دهکده آبدرمانی محلات

ارائه دهنده خدمات گردشگری درمانی در ایران

این شرکت در سال ۱۳۸۸ با هدف ارائه خدمات در زمینه گردشگری درمانی ، احداث فضاهای اقامتی لوکس، راه اندازی کلینک های تخصصی و ارائه خدمات درمانی تاسیس و شروع به کار کرد . محل استقرار شرکت در کیلومتر ۱۵ جاده آبگرم شهرستان محلات قرار دارد و مساحت کل سایت در اختیار آن، شامل ۳۶اتاق و سوییت و ۲۴ویلای اقامتی و سایر ابنیه موجود به بیش از ۱۱ هکتار می رسد. مجموعه آبدرمانی محلات در حال حاضر میزبان هزاران نفر از گردشگران داخلی و خارجی است که در فصول مختلف سال به منظور استفاده از آبهای گرم و درمانی به این نقطه از جغرافیای زیبای ایران سفر می کنند. پارک بازی کودکان، رستوران، سفره خانه سنتی، استخرهای عمومی و اختصاصی آبگرم، پارکینگ های مسقف و محوطه زیبا از بخش های مختلف این مجتمع به شمار می رود.
زمینه فعالیت: گردشگری درمانی, , هتلداری

آدرس وب سایت: http://www.mahalatspa.com

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

شرکت آرین پارسه کیش

یکی از برترین مراکز ارائه دهنده زنجیره خدمات گردشگری در ایران

شرکت آرین پارسه کیش به عنوان یکی از برترین مراکز ارائه دهنده زنجیره خدمات گردشگری در کشور در سال ۱۳۸۳ در جزیره زیبای کیش تاسیس شد. مجموعه آرین پارسه به منظور تامین انتظارات متعارف مشتریان و در جهت یکپارچه سازی خدمات و فعالیت های ارایه شده در صنعت گردشگری با دارا بودن هتل ۵ ستاره شایگان کیش، آموزشگاه هتلداری و گردشگری ، پایگاه اطلاع رسانی کیش کلاب ، نشریه تخصصی در حوزه گردشگری با عنوان کلوپ کیش، فست فود رد برگر ، کافه لانژ و سایر فعالیت های متنوع ، سعی می نماید فعالیت های خود را مطابق با درخواست و سلیقه مشتریان توسعه داده و با شکار فرصت ها و ایجاد بازارهای هدف جدید به طور موفق عمل نماید.
زمینه فعالیت: گردشگری, هتل داری, رستوران داری , پایگاه اطلاع رسانی

آدرس وب سایت: http://www.arianparseh.ir

بازدیدها: ۱۳۷۴۵

بازدیدها: ۱۳۷۴۵