نمایش نوار ابزار

طرح‌های توسعه‌ای

سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷

طرح توسعه و بازآفرینی برند کفش ملی

طرح توسعه و بازآفرینی برند کفش ملی

 • محل اجرای پروژه:
  در سطح کشور، کلیه شهرهای دارای فروشگاه های زنجیره ای کفش ملی
 • اهداف و مزایای پروژه:
  قدرت چانه زنی بالاتر و موفقیت بیشتر در بازار رقابتی موجود در زمینه تولید کفش و پایپوش،جذب مشتریان جدید در کنار مشتریان قدیمی
  دستیابی به بازارهای منطقه ای و بین المللی
 • زمینه فعالیت:

صنعت تولید کفش و پایپوش

در حال حاضر شرکت کفش ملی با بیش از نیم قرن تجربه دارای بزرگترین زنجیره فروشگاهی در خاورمیانه با۲۵۶ فروشگاه در ۱۵۰شهر ، بزرگترین عرضه کننده انواع کفش های مجلسی، راحتی، سازمانی، طبی و پرستاری، ایمنی و معدنی در کشور است.
با توجه به به گذشته پرافتخار گروه صنعتی ملی و رخوت این شرکت در سال های گذشته، تدوین استراتژی برای بازآفرینی برند کفش ملی و توسعه فعالیت های این شرکت ضروری و اجتناب ناپذیر بوده است. از این روی با توجه به ماهیت و اهمیت این شرکت در عرصه صنعت کفش ایران شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در راستای جان بخشی دوباره به فعالیت های این شرکت کمک و تدوین استراتژی های لازم را در این زمینه در دستور کار خود قرارداده است.
ایجاد هویت جدید کفش ملی با تکیه بر هویت قدیمی این برند ، نشان دادن آگاهی شرکت نسبت به تغییرات بازار و فضای رقابتی موجود در بازار، به روز کردن محصولات و خدمات کفش ملی با توجه به تغییرات بازار ،جذب مشتریان جدید در کنار حفظ مشتریان قدیمی کفش ملی ، ایجاد تمایز با سایر شرکت های تولید کفش و به دست آوردن قدرت چانه زنی بالاتر در بازار رقابتی از مهمترین اهداف اجرای این پروژه است.

خرید هواپیما و نوسازی ناوگان هوایی شرکت آسمان

نوسازی ناوگان هوایی شرکت آسمان

 • محل اجرای پروژه:

   تهران

 • اهداف و مزایای پروژه:
  خروج هواپیماهای غیرعملیاتی و نوسازی ناوگان هوایی کشور
  مدت زمان اجرای پروژه:
  ۱۰سال
 • زمینه فعالیت:
  حمل و نقل هوایی
  شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا با هدف بهبود سخت افزارهای صنعت حمل و نقل و توسعه زیر ساخت های این صنعت، و با بهره گیری از نیروهای متخصص در مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری ، در گام اول توجه خود را به صنعت هوایی کشور معطوف نموده و نوسازی ناوگان هوایی شرکت خدمات هوایی کشور- آسمان را (به عنوان یکی از شرکت های تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری) در دستور کار خود قرار داد.
  خروج هواپیماهای غیر عملیاتی و زمین گیر شرکت آسمان و تبدیل آنها به نقدینگی، تامین قطعات مورد نیاز برای این شرکت و در نهایت نوسازی ناوگان هوایی شرکت آسمان از مهمترین اهداف اجرایی این پروژه است.

راه اندازی یک استارت آپ جدید در حوزه حمل و نقل

راه اندازی یک استارت آپ جدید در حوزه حمل و نقل

راه اندازی یک استارت آپ جدید در حوزه حمل و نقلشرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به عنوان یکی از هلدینگ های فعال در عرصه حمل و نقل و گردشگری در مدیریت راهبردی تازه خود به دنبال استفاده از فن آوریهای نوین واجرای ایده های نو بوده که در این مسیر راه اندازی  استارت آپ هایی در حوزه حمل و نقل و گردشگری در دستور کار این هلدینگ قرار گرفته است.
لزوم بازنگری در نظام حمل و نقل کشور از یک سو و استفاده از فن آوری های نوین در عرصه رقابتی کسب و کار در دنیای امروز و برون رفتن از بازار سنتی در عرصه اقتصادی، شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا را بر آن داشته تا با توجه به حوزه فعالیت خود با راه اندازی استارت آپ های حمل و نقل و گردشگری راه را برای فعالیت در این حوزه جدید هموارنماید و زمینه ساز درآمدزایی پایدار در این مجموعه بزرگ شود .

هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا با داشتن پناسیل های فراوان در زمینه حمل و نقل جاده ای، آبی و خدمات گمرکی در نظر دارد در استارت آپ حمل و نقل با سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، پلیس راه ناجا و وزارت راه و شهرسازی همکاری نماید. این شرکت درصدد است با اجرای یک سامانه هوشمند انحصاری(۵PL) تمامی مراحل ارسال کالا از مبدا تا مقصد (DOOR TO DOOR) را تحت پوشش خود قرار داده و علاوه بر حذف واسطه گری با کاهش هزینه و ردیابی آنلاین و لحظه به لحظه کالا، تمامی سرفصل های درآمدی در حوزه حمل و نقل را به مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری تزریق نماید.

سامانه هوشمند الکترونیکی یکپارچه حمل و نقل و لجستیک به صاحب کالا این امکان را میدهد تا از هرنقطه جهان کالای خود را توسط این سامانه مدیریت نموده و نزدیکترین ناوگان حمل و نقلی را انتخاب نماید. این سامانه همچنین امکان ردیابی لحظه ای، سرعت بالا در دریافت خدمات باکیفیت و کاهش هزینه ها را فراهم می نماید.

شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا میتواند با توجه به پناسیل های خود با اجرای این سامانه هوشمند کلیه ناوگان حمل و نقل و ارسال کالا را در دست بگیرد و امنیت و آرامش را برای صاحبان کالا فراهم نموده و به مسیرهای بلااستفاده ایران که گلوگاه حیاتی حمل و نقل هستند جانی دوباره ببخشد .

ساخت و تکمیل اولین آزادراه بتنی کشور آزادراه شرق سپاهان

ساخت و تکمیل اولین آزادراه بتنی کشور آزادراه شرق سپاهان

 • محل اجرای پروژه:

          اصفهان

 • همکار یا شریک:
  وزارت راه و شهرسازی
 • اهداف و مزایای ساخت آزادراه:
  کاهش بار ترافیکی، کاهش مصرف سوخت، بهبود و توسعه فضای اقتصادی کشور
 • مدت زمان اجرای پروژه:
  دوسال
 • زمینه فعالیت:
  حمل و نقل

ساخت نخستین آزادراه بتنی ایران با ۶ باند رفت و برگشت به طول ۱۰۵ کیلومتر با حمایت و سرمایه گذاری مشترک وزرات راه و شهرسازی و شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا (متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری) ساخته می شود.
آزاد راه شرق اصفهان کریدور جنوب به شمال کشور را به یکدیگر متصل می کند و با بهره گیری از این آزادراه فاصله تهران به شیراز ۵/۲ ساعت و فاصله تهران به اصفهان یک ساعت کوتاهتر می شود. احداث این بزرگراه موجب کاهش بار ترافیکی در شهرها شده و موجب می گردد تا کسانی که مقصدشان اصفهان یا شیراز است بدون نیاز به ورود به شهرهای یزد و کرمان مسیر خود را طی نمایند.
بنا بر پیش بینی های صورت گرفته ، ۶۳ کیلومتر از این آزادراه تا مقصد اصفهان ظرف مدت حداکثر دوسال اجرا شده و احداث این آزادراه به دلیل کوتاه تر شدن مسیرها موجب کاهش هزینه سوخت و به دلیل درگیر کردن کارخانه های سیمان موجب بهبود فضای اقتصادی کشور می گردد. همچنین در این پروژه ، برنامه های جانبی جهت راه اندازی انبارهای عمومی و مراکز تعمیرات و ارائه خدمات به ماشین آلات سنگین در نظر گرفته شده است.

بازدیدها: ۷۸۸۶