نمایش نوار ابزار

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه را محکوم کرد؛
ملت ایران به پشتیبانی از سپاه افتخار می‌کند

سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در بیانیه‌ای نسبت به اقدام ترامپ درباره تروریست خواندن سپاه پاسداران واکنش نشان داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، متن کامل بیانیه مهندس آذروش به شرح زیر است:
«رییس جمهوری افراط گرا و نادان آمریکا همزمان با برسمیت شناختن حق مالکیت رژیم غاصب اسرائیل نسبت به بلندیهای اشغال شده جولان سوریه، بر خلاف عرف و مناسبات بین المللی، نیروی نظامی رسمی یک کشور عضو سازمان ملل متحد یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داده است.‌ کاخ سفید می داند سپاهیان اسلام بیشترین شهید در مقابله با تروریست را تقدیم انقلاب کرده و در صف مقدم مبارزه با آن قرار دارد. ادعای اخیر آمریکا چیزی جز دشمنی با ماهیت نظام جمهوری اسلامی ایران که برخاسته از رای مردم است نیست.
رئیس جمهوری آمریکا در اقدامی نابخردانه، خلاف عرف و حقوق بین الملل، در ادامه سناریوهای قبلی، یک نهاد مهم و قانونی جمهوری اسلامی ایران (سپاه همیشه سرافراز پاسداران انقلاب اسلامی) را نهادی تروریستی اعلام کرد، نهادی که طبق اصل صدو پنجاه قانون اساسی شکل گرفت تا نگهبان و پاسدار انقلاب و دستاوردهای بی بدیل آن در سراسر جهان باشد.
باید گفت این اقدام آمریکا به‌منزله مدال افتخار برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اعتراف به نقش محوری آن در دفاع از حاکمیت جمهوری اسلامی ایران است.
این سپاه، هرگز با تصمیم جاهلانه و متأثر از رویکردهای صهیونیستی قابل تحریم و تهدید نیست و هویت اصیل، مردمی و اسلامی آن تغییر نمی‌کند.
دشمنان این مرزو بوم بدانند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قلب ملت ایران جای دارد و عامل امنیت ایران است از سوی شما متهم می‌شود، همه ملت ایران مفتخر است که پشتیبان سپاه است. همه ما افتخار می‌کنیم که پاسدار باشیم.»

print

بازدیدها: ۱۹۹

دیدگاه ها