نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش به مناسبت هفته کارگر:
کارگران محور اصلی تحقق رونق تولید در کشور هستند

چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا گفت: در سال رونق تولید کارگران ستون های اصلی جهاد اقتصادی هستند که نقش موثری در توسعه اقتصادی کشور دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش ضمن تبریک هفته کارگر، به تمام کارگران کشور به خصوص زحمتکشان خانواده بزرگ هلدینگ آتیه صبا، اظهار کرد: نقش و اهمیت نیروی انسانی در توسعه اقتصادی کشورها حرف اول را می زند و امسال با توجه به نام گذاری سال رونق اقتصادی این اهمیت در کشور ما دو چندان شده است.
وی افزود: کارکردن در اسلام عبادت است و اگر با انگیزه کسب درآمد حلال به جهت اداره آبرومندانه زندگی باشد اجر و ثواب جهاد در راه خدا را در پی دارد که همین نقل از پیامبر اعظم اسلام که بر دستان پینه بسته کارگری که با زحمت برای تامین معاش خانواده خود در تکاپو است؛ بوسه می زند و می فرماید : خداوند آتش جهنم را از این دستان دور می کند. گواه اهمیت کار و تلاش است.
مهندس آذروش با بیان اینکه کارگران ستون واقعی رونق تولید هستند، گفت: در شرایطی که تحریم های ظالمانه دشمن علیه ملت ایران بیشتر می‌شود تنها راه مقابله با آن توجه به امر تولید است.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، تصریح کرد: برجسته شدن نقش کارگر ایرانی و تجسم تولید عالی داخلی در ذهن مردم، باعث رونق تولید در کشور و عرضه به بازارهای جهانی خواهد شد.
وی حیات یک ملت را مرهون کار و کارگر دانست و تاکید کرد: قشر کارگر زخمت کش بوده و باید فرهنگ کار و کارگر را در جامعه افزایش دهیم.
مهندس آذروش همچنین خاطر نشان کرد: به فرموده رهبر انقلاب کسانی که در جامعه دنبال کسب روزی حلال و کار شرافتمندانه هستند همانند کسانی می‌باشند که در خط مقدم جهاد هستند و در جامعه امروزی یکی از اصلی‌ترین سرمایه‌های عزت نفس و امیداری در برابر مکر دشمنان کار و رونق تولید است.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، حمایت از کارگران را وظیفه آحاد ملت ایران دانست و افزود: برای حمایت از این قشر لازم است همه ما که به نوعی با این جامعه بزرگ سر و کار داریم زبان گویا و گوش شنوای آنان باشیم تا بتوانیم با کمک هم و در کنار یکدیگر برای برون رفت از مشکلات این قشر عزیز و زحمتکش اقدام کنیم.
مهندس آذروش با تاکید بر اینکه مردم داخل کشور باید بپذیرند که تولیدکننده ایرانی می‌تواند در کلاس جهانی فعالیت داشته باشد، گفت: رونق تولید هم به لحاظ کمیت و هم به لحاظ کیفیت باید ارتقا یابد تا تولید کننده، تولیدات خود را به تراز جهانی رسانده و توجه مصرف کننده خارجی را به خود و صادرات معطوف کند.

 

print

بازدیدها: ۴۲۹

مطالب مشابه
دیدگاه ها