نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش تاکید کرد؛
اعلام آمادگی هلدینگ آتیه صبا و شرکت های تابعه برای کمک به سیل زدگان گلستان و مازندران

شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا، از آمادگی و امداد رسانی شرکت های تابعه این شرکت برای کمک به سیل زدگان استان گلستان و مازندران خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آتیه‌صبا، مهندس آذروش در این خصوص گفت: در پی جاری شدن سیل و آب گرفتگی در استان گلستان و دستور دکتر شریعتمداری به سازمانها و واحدهای تابعه برای امداد رسانی به هموطنان سیل زده در استان های گلستان و مازندران، همه امکانات و تمهید ات لازم جهت به حداقل رساندن خسارت ها و کاهش مشکلات سیل زدگان از سوی شرکت های تابعه هلدینگ آتیه صبا به کار گرفته خواهد شد.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تاکید کرد: حسب دستور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی کشور، همه شرکت ها موظف هستند ضمن مشارکت در ارسال کمک های غذایی برای هماهنگی کار و امداد رسانی با واحدهای مسئول از جمله هلال احمر استان گلستان ارتباط داشته باشند.
مهندس آذروش همچنین با بیان اینکه همه شرکت ها به خصوص شرکت ایرانگردی و جهانگردی برای کمک به سیل زدگان وارد میدان شده‌اند، اظهار کرد: با هماهنگی های بعمل آمده، دستورات لازم برای کمک به هموطنان مناطق سیل زده صادر شده و خوشبختانه در این زمینه اکثر شرکت ها به خصوص شرکت ایرانگردی و جهانگردی همه توان و امکانات خود را در کمک به آسیب دیدگان حادثه سیل بسیج کرده اند.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در پایان یادآور شد: تمامی شرکت ها باید همه توان خود را برای کمک به هموطنان عزیز به کار بسته و هماهنگی‌های لازم را با دستگاه‌های مسئول برای امداد رسانی بهتر صورت دهند.

print

بازدیدها: ۵۴۳

مطالب مشابه
دیدگاه ها