نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش در جمع همکاران هلدینگ آتیه صبا:
توسعه اقتصادی در گرو نوآوری و پویایی است/ ۱۰ هزار جفت چکمه کفش ملی به مناطق سیل زده لرستان ارسال خواهد شد

یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، یکی از اهرم های مهم توسعه اقتصادی را ایجاد اشتغال مولد دانست وافزود: سال گذشته با نوآوری‌ها و استفاده از نیروهای جوان و خلاق توانستیم در ایجاد اشتغال موفق عمل کنیم و در سال جدید نیز باید با زمان‌بندی مشخص در برنامه ریزی و تببین استراتژی‌های واقع بینانه و عملیاتی در توسعه اقتصادی کشورمان نقش اساسی ایفا کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش با بیان اینکه سال گذشته علیرغم فراز و نشیب‌های فراوان، برای مجموعه آتیه صبا با دستاوردهای فراوانی همراه بود. اظهار کرد: سال ۱۳۹۷ بر اساس نام‌گذاری مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید و کالای ایرانی تمامی همکاران در مجموعه آتیه صبا، تلاش مضاعفی را در جهت تحقق منویات اقتصاد مقاومتی و توسعه تولید به کار بستند.
مهندس آذروش با اشاره به اهمیت نامگذاری سال رونق اقتصادی توسط مقام معظم رهبری، اظهار کرد: کشور ما در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد و رهبر انقلاب با ذکاوت همیشگی خودشان، گره مشکلات اقتصادی را به درستی در رونق تولید دیدند، بنابراین در سال ۱۳۹۸ باید بیش از گذشته و به صورت شبانه روزی در خط مقدم نبرد اقتصادی تلاش کنیم.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، همچنین با اشاره به حادثه جاری شدن سیل در برخی از شهرهای کشورمان، خاطرنشان کرد: متاسفانه در ابتدای امسال، شاهد قربانی شدن تعدادی از هموطنانمان در برخی از نقاط کشور بودیم که البته جلوه‌ای دیگر از همدلی و ایثار در کشور نیز به نمایش گذاشته شد.
وی افزود: از همان زمان شروع این حادثه با پیگیری‌هایی که صورت گرفت تمام شرکت‌های زیر مجموعه به کمک آسیب دیدگان آمدند که در این میان شرکت ایرانگردی و جهانگردی روزانه بیش از ۱۵۰۰ غذای گرم بین سیل زدگان توزیع می کرد.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، تصریح کرد: علاوه بر توزیع لوازم بهداشتی، آب معدنی و کنسرو ماهی توسط شرکت کاغذسازی قائم شهر، از طریق شرکت کفش ملی حدود ۱۰ هزار جفت چکمه به سیل‌زدگان اهدا نمودیم و بنا بر صلاحدید دکتر صالحی مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری در حال تدارک ۱۰ هزار جفت چکمه دیگر برای اهدا به مناطق سیل زده استان لرستان نیز هستیم.
مهندس آذروش همچنین با اشاره به مناسبت مبعث رسول اکرم(ص)، گفت: بعثت پیامبر اسلام (ص) بر مبنای احیای مکارم اخلاق بوده است و از همه کارکنان مجموعه آتیه صبا، می خواهم بنا بر همان عهد پیشین، رعایت اخلاق و ادب محوری را سرلوحه کار خود قرار دهند.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، با تاکید بر پرهیز از روزمرگی در انجام امور، یادآور شد: نوآوری و پویایی برای توسعه در اقتصاد و اشتغال امر ضروری است که در سال جدید بیشتر از گذشته باید به آن توجه نمود.

print

بازدیدها: ۱۰۴۳

مطالب مشابه
دیدگاه ها