نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش در مراسم بدرقه زائرین اربعین حسینی:
حرکت معنوی گروه صنعتی ملی در حمایت از زائران کربلا الگوی سایر شرکت های تابعه قرار گیرد

شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷

مدیر عامل آتیه صبا در مراسم بدرقه زائران کربلا گفت: حرکت معنوی گروه صنعتی ملی در میان شرکت های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی بی نظیر بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، مهندس ولی آذروش، در حاشیه این مراسم با بیان اینکه پیاده روی اربعین یک حرکت فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و عبادی است گفت: خوشبختانه خواهران و براداران عزیز من در مجموعه گروه صنعتی ملی عزم خود را جزم کردند که در این حرکت بسیار ارزشمند شرکت کنند و ما هم در خدمت مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری و مدیرعامل گروه صنعتی ملی افتخار این را داشتیم که خدمت همکاران عزیزمان باشیم تا از نزدیک زائران پیاده روی اربعین را بدرقه کنیم

مهندس آذروش با تاکید بر اینکه شرکتهای زیر مجموعه آتیه صبا باید تلفیقی از کار تولیدی و صنعتی و فرهنگی را به نمایش بگذارند گفت: شاید برای اولین بار است که حرکت‌های این‌چنین و با این ابعاد در مجموعه شرکتهای زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری اتفاق می افتد .

وی با تحسین برنامه ریزی های انجام شده در گروه صنعتی ملی در ماههای اخیر گفت: دوستان ما در گروه صنعتی ملی بسیار زحمت کشیدند تا با جهت گیری ها و سیاست گذاری های مدونی که داشتند الحمداله هم مشکلات و معضلات پیش روی کفش ملی را رفع کردند و هم آن را به سود برسانند.

شاهد یک جهت گیری بسیار خوب در گروه صنعتی ملی هستیم

مدیر عامل شرکت آتیه صبا، تحولات اخیر گروه صنعتی ملی را تحسین برانگیز توصیف کرد و گفت: آمارهای مالی مجموعه گروه صنعتی ملی در ۶ ماه ابتدایی سال ۹۷ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل وضعیت بسیار مناسبی را نشان می دهد و این موضوع نمود یک جهت گیری بسیار خوب در مجموعه گروه صنعتی ملی است .

مهندس آذروش با اشاره به اقدام گروه صنعتی ملی در حمایت از زائران اربعین حسینی گفت: این مجموعه در کنار یک کار اجرایی و عملیاتی خوب، وارد یک حرکت ارزشمند اجتماعی و فرهنگی نیز شده است و در اربعین حسینی چنین مراسمی را تدارک دیده و حتی برای کفش و پیاده روی زائران نیز برنامه داشته است.

سایر شرکتهای زیر مجموعه آتیه صبا نیز حرکت گروه صنعتی ملی را سرلوحه کار خود قرار دهند

وی همچنین تاکید کرد: توصیه ام این است که سایر شرکتهای زیر مجموعه آتیه صبا نیز حرکتهای خوبی که مجموعه کفش ملی پیشگام آن شده و در نوع خود بی نظیر بوده است را سرلوحه قراردهند و در عرصه های فرهنگی، مذهبی و سیاسی حضور پررنگی داشته باشند.

همزمانی حرکت معنوی گروه صنعتی ملی در حمایت از زائران اربعین و اعلام خروج این شرکت از زیان را به فال نیک می گیریم

همچنین مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در مراسم بدرقه زائران اربعین حسینی گفت: این که گروه صنعتی ملی علاوه بر وظیفه اصلی خود که حمایت از تولید ملی است در راستای انجام عمل به مسئولیت اجتماعی ، نسبت به حمایت از زائران اربعین حسینی اهتمام داشته، تحسین برانگیز است و همزمانی آن با اعلام خروج این شرکت از زیان را به فال نیک می گیریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا به نقل از ، آیین بدرقه جمعی از زائران اربعین حسینی با حضور جمشید تقی زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، ولی آذروش، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و نادر صادقی، مدیرعامل گروه صنعتی ملی به همت گروه صنعتی ملی در صحن امام زادگان جعفر و حمیده خاتون محله باغ فیض تهران برگزار شد .

جمشید تقی زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا و امام شهدا، همچنین آرزوی طول عمر با عزت و عظمت برای مقام معظم رهبری و توفیقات روز افزون برای دست اندرکاران نظام جمهوری اسلامی ایران، از برگزاری این مراسم ابراز خرسندی کرد و گفت: خوشحالم در یک برنامه بسیار خوب که گروه صنعتی ملی ترتیب داده است در جمع زائران اباعبدالله حسین و خانواده های معزز گروه صنعتی ملی و همراهانشان حضور پیدا می کنم.

تقی زاده با اشاره به روایتی نقل شده از صدر اسلام درباره امام حسین گفت: منقول است که روزی حضرت فاطمه(س) به خانه وارد شدند و دیدند حسنین(ع) در حال کشتی گرفتن هستند و حضرت رسول(ص) نیز در این مصاف مشغول تشویق امام حسن (ع) بودند، حضرت زهرا(س) فرمودند چگونه است در حالیکه حسین (ع) کوچک تر است شما از برادر بزرگ حمایت میکنید و پیامبر (ص)پاسخ دادند که دیدم ملائکه و جبریئل(س) در حال تشویق حسین(ع) هستند، به همین دلیل حسن(ع) را تشویق کردم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه چنین روایتی شان و منزلت امام حسین(ع) در میان ملائک و کائنات را نشان می دهد، گفت: در واقع زائران اربعین حسینی اکنون به زیارت امامی می روند که مشوق بازیهای کودکی اش هم جبرائیل(س) بوده است.

وی همچنین با اشاره به جایگاه قمربنی هاشم(ع) در سفر پیاده روی اربعین گفت: دنیا به حسین (ع) عشق می ورزد و شما اگر بخواهید به او برسید باید از طریق ابوالفضل عباس(ع) وارد شوید.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین با ذکر خاطره ای از سفر زیارتی خود به عتبات عالیات گفت: سالها قبل که پستی در وزارت ورزش و جوانان داشتم در عرفه ای از نجف راهی کربلا بودم و به قدری مسیر شلوغ شد که کم کم تصمیم داشتم باز گردم اما در همان حال دیدم کسی از پشت مرا صدا می کند چون در آن مقطع حرکتهای ترویستی در عراق زیاد بود رویم را بر نگردانم اما شخص چند بار صدایم کرد و در نهایت ناگزیر شدم که پاسخش را بدهم؛ در آن موقع بود که دیدم شخصی لباس خادم امام حسین(ع) را به تن دارد و گفت که وزیر ورزش عراق هستم ،کفشهایت را بردار تا جایی برویم که شما به آرامش برسید …وی در ادامه گفت: اکنون شما زائر حسینید و بدانید در سفر زیارت عشق بالاخره از یک جایی اسباب آرامش و معنویت فراهم خواهد شد.

حرکت معنوی گروه صنعتی ملی ستودنی است

تقی زاده همچنین در حاشیه این مراسم تاکید کرد: سفرهای زیارتی عتبات عالیات میدان مغناطیسی جاذبه الهی است و از این جهت حرکت گروه صنعتی ملی را ارج می نهیم، چون معتقدیم در کار طاقت فرسایی که این مجموعه دارد لازم است مجالی معنوی فراهم شود تا بتوانند خود را بازیابی کنند و دوباره با روحیه جدیدی وارد کارزار اقتصاد و تولید شوند.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه گروه صنعتی ملی کار ماندگاری را شروع کرده است، گفت: خیلی خوشحالم مدیران گروه صنعتی ملی علاوه بر اینکه موفق شدند که گروه صنعتی ملی و کفش ملی را از زیاندهی خارج کنند و وارد مرحله سود آوری شوند این حرکتهای مذهبی را نیز ترویج می کنند تا مسائل معنوی هم کنار مسائل مادی پیش رود و ما این همزمانی را به فال نیک می گیریم.

وی با اشاره به اینکه گروه صنعتی ملی با توجه به منویات مقام معظم رهبری رسالت عظیمی در بخش حمایت از کالای ایرانی بر عهده دارد گفت: امیدوارم سایر شرکتها هم بتوانند از حرکتی که گروه صنعتی ملی شروع کرده تبعیت کنند .

گفتنی است در این مراسم جمعی از مدیران صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و مدیران و اعضای هیات مدیره گروه صنعتی ملی نیز حضور داشتند و با بدرقه آنها زائران اربعین حسینی با هدایت مدیر اموررفاهی شرکت کفش ملی راهی سفر کربلا شدند .

همچنین گروه صنعتی ملی عرضه کفش های مخصوص پیاده روی را برای زائران کربلا در اربعین حسینی بر عهده داشته است.

print

بازدیدها: ۳۱۴۸

مطالب مشابه
دیدگاه ها