نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش در مراسم تجلیل از بانوان هلدینگ آتیه صبا:
طی دو سال گذشته بسیاری از شرکت های زیر مجموعه را از بحران خارج کردیم

چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷

مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا، در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در مجموعه آتیه صبا، ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) گفت: زبان ما از بیان صفات و ویژگی‌های ام ابیها، قاصر است و اگر تنها درصدی از ویژگی‌های شخصیتی ایشان را الگوی خود قرار دهیم، بی شک رستگار خواهیم شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) پرورش یافته پیامبری است که اسوه اخلاق و ادب محوری است، اظهار کرد: تمام تلاش ما همواره بر رعایت اصول اخلاقی و امانتداری است و در این راستا توانستیم انضباط مالی و ساختاری مجموعه آتیه صبا را، که در شرایط بحرانی قرار داشت؛ به آن بازگردانیم.
مدیرعامل هلدینگ آتیه‌صبا، با اشاره به پیام ابتدای سال ۹۷ خود مبنی بر اجرای راهبردی اصول اقتصاد‌مقاومتی گفت: خوشبختانه از ابتدای امسال تاکنون با اجرای سیاست‌های راهبردی و عملیاتی، به وعده خود مبنی بر استفاده از تولیدات داخلی در راستای اقتصاد مقاومتی عمل نمودیم، که نمونه آن در بازسازی هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی نمود یافت و در تهیه کالاهای مورد نیاز به طور کامل از تولیدات داخلی استفاده کردیم.
وی همچنین استفاده از نیروی انسانی متخصص در مجموعه آتیه صبا را راهبرد اصلی این شرکت دانست و اظهار کرد: توسعه اقتصادی در هر کشوری مرهون نیروی انسانی کارآمد است، چنانچه دارایی‌های منقول وغیر منقول به تنهایی مزیتی برای توسعه کشورها به حساب نمی‌آید و ما با شناخت این موضوع توانستیم دست به اقدامات بزرگی در مجموعه آتیه صبا بزنیم.
مهندس آذروش توجه به بازار رقابت در عرصه های مختلف گردشگری، صنعت و معدن و حمل و نقل یک اصل اساسی دانست و تصریح کرد: به طور قطع برای حراست از امانتی که در دست داریم و متعلق به قشر شریف بازنشستگان است باید بتوانیم در عرصه های رقابتی حرف برای گفتن داشته باشیم.
وی افزود: خوشبختانه طی دو سال گذشته با رعایت اصول و قواعد حضور در عرصه رقابتی توانستیم بسیاری از شرکت‌هایی که در آستانه انحلال و ورشکستگی بود را نجات دهیم.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، با اشاره به برخی از اقدامات صورت گرفته برای عبور از بحران شرکت های ورشکسته، گفت: زمانی که مسئولیت هلدینگ آتیه صبا به بنده واگذار شد، شرکت های مختلفی از جمله تجهیزات ایمنی راه‌ها با قدمتی ۸۰ ساله و با تصویب هیئت مدیره آن در حال انحلال و تعطیلی بود که با برنامه ریزی دقیق و تغییر استراتژی‌های غلط گذشته، امروز مفتخریم که ۵ خط تولید این مجموعه طی چند روز گذشته افتتاح شده است و مقدار قابل توجهی به جلوگیری از خروج ارز از کشور کمک کرده است.
مهندس آذروش همچنین به مشکلات شرکت هواپیمایی آسمان، اشاره کرد و افزود: زمانی که به مجموعه آتیه صبا آمدیم، شرکت هواپیمایی آسمان حدود ۱۲۷۰ میلیارد تومان بدهی داشت و مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت شده بود که توانستیم بخش زیادی از این بدهی ها را تهاتر کرده و تعداد پروازهای آن را حدود ۲ برابر کنیم.
وی افزود: مفتخریم که پرواز رئیس جمهوری کشورمان به نیویورک با هواپیمایی صورت گرفت که توسط متخصصان داخلی‌مان در شرکت آسمان تعمیر شده بود و امروز هواپیمایی آسمان جزو برترین شرکت‌ها در بین سایر ایرلاین‌های کشور است.
مهندس آذروش با بیان اینکه در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم، اظهار کرد: دشمنان ما امروز هدفشان تنها به جمهوری اسلامی ختم نمی شود بلکه آن‌ها با مردم ایران به طور واضح عداوت دارند و نمونه این دشمنی ها را بارها دیده‌ایم.
وی افزود: در این شرایط ما به عنوان سربازان خط مقدم اقتصاد مقاومتی، تلاش کردیم تا ۲۵ هزار نیروی تحت مدیریت هلدینگ آتیه صبا، هیچ گونه حقوق معوقه نداشته باشند و این دستاوردها به همت مدیریت، اعضای هیئت مدیره و کارکنان مجموعه میسر شد.
مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا، ضمن تاکید بر رعایت اصل شفافیت در مجموعه اظهار کرد: هدف‌گذاری ما از ابتدا همواره بر این بود که مدیران احساس کنند در یک اتاق شیشه‌ای قرار دارند و در این زمینه انصافاً به توفیق‌های فراوانی دست یافتیم.
مهندس آذروش یادآور شد: ما به عنوان امانتداران قشر عزیز بازنشستگان، همواره تلاش کردیم با صداقت و سلامت کاری و استفاده از افراد متخصص بسیاری از بحران‌ها و نابسمانی‌های موروثی از گذشته را برطرف کنیم و امروز مفتخریم که مسیر حرکت مجموعه آتیه صبا به سمت پیشرفت در حرکت است.

چاپ صفحه

بازدیدها: ۹۶۳

مطالب مشابه
دیدگاه ها