نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان:
قرارداد آسمان با بوئینگ را مانند برجام پاره کردند

سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷

کاپیتان مهدی قادری جایگزین محمد گرجی در شرکت هواپیمایی آسمان شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان با حضور مهندس ولی آذروش مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، علی عابد‌زاده رئیس سازمان هواپیمایی کشور، فرزانه شرفبافی مدیر عامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، مسئولان و فرماندهان ارشد نیروی انتظامی و سپاه و همچنین رئیس و اعضای هیات مدیره شرکت آتیه صبا و جمعی از کارکنان شرکت آسمان برگزار شد.
مهندس آذروش در این مراسم با بیان اینکه شرکت هواپیمایی آسمان، در وضعیت مطلوب تری نسبت به گذشته قرار دارد، اظهار کرد: طی دو سالی که از طرف صندوق بازنشستگی مسئولیت یافتم، هواپیمایی آسمان فراز و فرودهای فراوانی داشته است، اما امروز مفتخریم که با وجود همه مشکلات، شرکت هواپیمایی آسمان به عنوان یک ایرلاین برتر در کشور فعالیت می‌کند.
مدیرعامل آتیه صبا گفت: حدود یکسال گذشته در این شرکت قرارداد خرید ۳۰ فروند هواپیمای بوئیگ با حضور وزیر وقت رفاه و مقامات ارشد بویئگ به امضا رسید اما بلافاصله بعد از مسئله برجام، این قرارداد را مانند برجام پاره کردند.
وی در ادامه اضافه کرد: بنده به مدت ۸ سال در تخصصی‌ترین کمیسیون مجلس شورای اسلامی یعنی کمیسیون عمران سابقه فعالیت داشته ام از همین‌رو به طور کامل در جریان مشکلات هواپیمایی آسمان و سایر ایرلاین‌ها و صنعت هوایی هستم.
مدیرعامل آتیه صبا با بیان این‌که دشمن ما به صورت علنی مردم ما را نشانه گرفته‌اند، بیان کرد: برخی مطرح می‌کنند که آن‌ها با مردم ایران کاری ندارند بلکه هدفشان مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران است در صورتی که چنین نیست چرا که مردم پشتوانه مسئولان نظام هستند.
وی به قرارداد هواپیمایی آسمان و بوئینگ اشاره کرد و گفت: حدود یک‌سال گذشته در این شرکت قرارداد خرید ۳۰ فروند هواپیمای بوئیگ با حضور وزیر وقت رفاه و مقامات ارشد بویئنگ به امضا رسید اما بلافاصله بعد از مسئله برجام، این قرارداد را مانند برجام پاره کردند؛ یعنی به ملت ما و امنیت ما بی‌احترامی کردند.
مهندس آذروش اظهار کرد: این قرارداد در راستای افزایش امنیت مردم ایران بسته شده بود. قراردادی که برای خرید هواپیما با بوئیگ بسته شد برای خرید هواپیمای جنگی نبود اما آن‌ها امنیت مردم ما را نشانه گرفتند.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تصریح کرد: آسمان با تمام مشکلاتی که پیش‌رو داشت از بین ۱۴ ایرلاین فعال در صنعت حمل و نقل هوایی رتبه اول ارائه خدمات در صنعت هوایی کشوری را به خودش اختصاص داد و این امر اتفاقی نیست.
مهندس آذروش با تاکید بر این‌که تعمیرات هواپیما توسط مهندسان همین شرکت در حال انجام است، بیان کرد: در این شرایط امروز صنعت هواپیمایی را سر پا نگه داشتن و ارائه خدمات کمی و کیفی به مردم کار آسانی نیست از همین‌رو همه ما باید شبانه‌روز پای کار بیاستیم.
مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا همچنین در پایان با تقدیر از تلاش های مهندس گرجی در شرکت آسمان، کاپیتان مهدی قادری از اعضای هیات مدیره شرکت هواپیمایی آسمان را به عنوان مدیر عامل این شرکت معرفی کرد.

چاپ صفحه

بازدیدها: ۸۹۶

دیدگاه ها