نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش در پاسخ به شبکه خبری ۲۰:۳۰
آزادراه امیرکبیر برای سفرهای نوروزی آماده می شود

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، از ارتقا سطح ایمنی آزادراه امیرکبیر (اتوبان قم –کاشان) برای نوروز ۱۳۹۸ خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش در گفت و گو با شبکه خبری ۲۰:۳۰ با بیان اینکه برنامه ریزی صورت گرفته در دو فاز عملیات نوروزی و عملیات مربوط به سال ۹۸ می باشد، اظهار کرد: آسفالت معابر در حال ترمیم و لکه گیری است که این امر با حدود ۱۲۰هزار تن آسفالت صورت می گیرد که ۶۰ کیلومتر از جاده قم- کاشان را در بر خواهد گرفت.
مهندس آذروش تاکید کرد: این مسیر (آزادراه امیرکبیر) به زودی محور ایمن اتوبان قم- کاشان خواهد شد که تمام مراحل کار اعم از نصب تابلوها، نیوجرسی و خط کشی جاده برای سفرهای نوروزی سال ۹۸ در حال انجام است.
وی همچنین ایمینی و سلامت مسافران را خط قرمز مجموعه دانست و افزود: همواره تمام تلاش خود را برای بهره گیری از ظرفیت های مجموعه جهت افزایش ایمینی و سلامت محورهای تحت مدیریت خود به کار خواهیم برد و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در پایان یادآور شد: متاسفانه تلفات جاده‌ای در کشور از آمار بالایی برخوردار است که البته این امر دارای عوامل متعددی است اما تا آنجایی که به مجموعه آتیه صبا و آزادراه های تحت مدیریت ما مربوط می شود؛ تمام تلاش ما ارتقاء ایمنی و سلامت جاده ها بر اساس استانداردهای جهانی است.

print

بازدیدها: ۱۰۹۳

مطالب مشابه
دیدگاه ها