نمایش نوار ابزار

پیام تسلیت مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا به مناسبت سالروز شهادت امام جواد (ع)

یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

مهندس ولی آذروش مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا، با صدور پیامی سالروز شهادت امام محمد تقی علیه‌السلام را به همه شیفتگان راه ولایت و امامت تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، در این پیام آمده است: «حضرت جواد‌الائمه امام محمدتقی علیه‌السلام به دو لقب با مسمای تقی و جواد ملقب است و نهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت در تقوا و جود و سخا همچون خورشیدی تابناک می‌درخشد و دل‌های مشتاقان راه ولایت را نور و گرمی می‌بخشد. شهادت مظلومانه این امام همام که همچون اسلاف معصومش به دسیسه خلفای جور و بیداد در واپسین روزهای ماه ذی‌القعده‌الحرام رخ داد، برگ دیگری بود که بر سند حقانیت مسیر امامت و رهبری خاندان رسول افزود و مظلومیت اهل بیت پیامبر (ص) را بار دیگر در همه آفاق عالم یادآور شد.

علم و احاطه حضرت امام محمد التقی (ع) بر مسائل فقهی، تفسیری و عقیدتی یکی از مهمترین عوامل موثر در حفظ دین مبین اسلام بود و ایشان در خفقان حکومت عباسی با برگزاری جلسات مناظره و مباحثه به ترویج احکام الهی و آموزه های قرآنی پرداخته و در تبیین نظام ولایی به عنوان نظام کامل قرآنی در حوزه سیاسی عملکردی بی نظیر داشتند.

اینجانب سالروز شهادت نهمین پیشوای شیعیان جهان حضرت امام جواد (ع) را به یکایک همکاران گرامی تسلیت عرض می نمایم و از خداوند منان ، امیدوار بهره مندی هر چه بیشتر از روایات واحادیث پندآموز آن امام  همام که در دوران کوتاه  وپر برکت عمر خویش به جای نهادند ، می باشم.»

 

print

بازدیدها: ۴۷۰۱

مطالب مشابه
دیدگاه ها