نمایش نوار ابزار

پیام مهندس آذروش به مناسبت روز بزرگداشت شهدا
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، طی پیامی ۲۲ اسفند ماه، روز گرامیداشت شهدا را گرامی داشت.

چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، متن پیام مهندس ولی آذروش به شرح زیر است:
بسمه تعالی
و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءُ عند ربهم یرزقون (۱۶۹آ ل عمران)
فرا رسیدن ۲۲ اسفند ماه روز شهدا را با یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم و با درود به روح پرفتوح امام راحل عظیم‌الشان، امام شهدا (ره) را گرامی می داریم.
بدون تردید شهدا شمع نورانی محفل انقلاب و نظام و تجلی راستین ایثار، شهامت، جانفشانی و تعهدند که با نثار خون خود درخت انقلاب و اسلام را آبیاری کردند و به برکت از خود گذشتگی هایی که به خرج دادند امروز کشور عزیزمان ایران در امنیت، ثبات و آسایش به سر می برد و نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه و عرصه‌های بین المللی سربلند و پیشگام است .
یقین داریم اقتدار، امنیت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیا مدیون ‏رشادت‌ها و ایثار گری‌های شهدای انقلاب اسلامی، ۸ سال دفاع مقدس ومدافعان حرم است‎.
قطعا به فرموده امام راحل خانواده شهدا چراغ این ملتند و امروز امنیت و آزادی ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و جان برکفان ایران عزیز است.افتخار به وجود چنین آزاد دلانی که هدایتگر جوامع بشری اند و بزرگداشت مقام رفیعشان باعث سرافرازی کشورو پایداری انقلاب اسلامی است.
همه ما وظیفه داریم ثمره گران‌قیمت شهدا که همانا بالندگی و سربلندی روزافزون کشور و نظام اسلامی است را پاسداری و ارزشهای دفاع مقدس و معنویت و اخلاص جبهه‌های حق علیه باطل را برای امروز و آیندگان ترویج و تشریح کنیم.
اینجانب ضمن پاسداشت این روز گرامی در تاریخ پرشکوه کشورمان، به خانواده محترم شهدا، جانبازان و مفقودین درود می‌فرستم و از درگاه خداوند بزرگ اجری عظیم برای آنان آرزومندم.

print

بازدیدها: ۶۱۶

مطالب مشابه
دیدگاه ها