نمایش نوار ابزار

پیام نوروزی مهندس آذروش به کارکنان و شرکت‌های تابعه هلدینگ آتیه صبا

یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

مهندس ولی آذروش در پیامی فرارسیدن عید نوروز را به کارکنان و شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، متن پیام مهندس آذروش به شرح زیر است:
بسمه تعالی
پیام نوروزی مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا به همکاران محترم
باز آمـــد صبح و بـوی نوروز به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال و همه سال همایون بادت این روز و همه روز
(سعدی)
در سالی که آخرین روزها و ساعات آن در حال گذر است از همکاری، دوستی و همراهی همکاران خود در هلدینگ آتیه صبا و شرکت‌های تابعه بسیار خرسندم و امیدوارم در سالی که پیش روی ماست، با نگرش امیدوارانه برای ساختن آینده‌ای روشن برای ایران اسلامی با تکیه بر ایمان، دانش و خودباوری گام برداریم.
در سال ۱۳۹۷ علیرغم مشکلات و مسائل فراوانی که توسط دشمنان قسم خورده این سرزمین ایجاد شد توانستیم در هلدینگ و شرکت‌های تابعه به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنیم.
اکنون با ورود به گام دوم انقلاب اسلامی با نگاه افتخار آمیز به چهل سال گذشته انقلاب، راه توسعه و پیشرفت در این کشور را عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌دانم و یقین دارم رهنمودهای مقام معظم رهبری در این مسیر راهگشا خواهد بود.
اینجانب ضمن تبریک حلول سال جدید از کلیه همکاران خود در بنگاههای اقتصادی شرکت‌های تابعه انتظار دارم تمام تلاش و همت خود را در هموار کردن مسیر دولت تدبیر و امید، مقام عالی وزارت و مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری برای ایجاد اشتغال مولد برای جـــوانان، امانتداری، استفاده از تکنولوژی‌های نوین و هراقدامی که موجب افزایش کارآیی و بهره وری اقتصادی مجموعه هلدینگ آتیه صبا شود را بکار گیرند و اطمینان داشته باشند که در این مسیر اینجانب با حمایت هیات مدیره محترم آتیه صبا همواره در کنار آنان خواهم بود. سیاست‌ها و برنامه‌های سال ۱۳۹۸ پس از نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری بازنگری، تدوین و ابلاغ خواهد گردید.
سالی پر از مهر، نشاط، موفقیت و برکت برای همکاران و خانواده‌های محترم‌تان آرزومندم.

ولی آذروش
مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره

print

بازدیدها: ۵۸۹

مطالب مشابه
دیدگاه ها